Doprava 🚚 ZDARMA pri objednávke nad 40€ cez PACKETU, alebo nad 150€ cez kuriéra DPD!

Doprava a platba

Doprava

Osobný odber na predajni v Námestove

Osobný odber Vašej objednávky je možný na našej predajni v Námestove (Autobusová stanica, OC Maja, prízemie) počas pracovných dní v čase 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00. Objednávka bude pripravená o odberu do 24-48 hodín od vytvorenia objednávky. O tejto skutočnosti budete informovaný e-mailom, SMS správou, alebo telefonicky našim pracovníkom. Pri osobnom odbere je možné tovar zaplatiť pri prevzatí v hotovosti alebo platobnou kartou. Samozrejme je možné tovar zaplatiť aj vopred prevodom na účet.

Kuriér DPD na adresu

Doručenie na vašu dodaciu adresu je do 2-3 dní od odoslania objednávky. O doručovaní tovaru Vám príde informačná sms správa na Vami uvedené tel. číslo z objednávky. Doručenie tovaru je realizované počas pracovných dní v čase 8-18 hod. Doprava je hradená zákazníkom. Zaplatiť za tovar a dopravu je možné dobierkou, alebo prevodom vopred na účet. Cena za doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra je zdarma pri objednávkach na sumu 150 EUR s DPH.

Packeta (Zásielkovňa)

Vyzdvihnutie objednávky na pobočke Packeta - výdajné miesto a Z-BOX - cenovo výhodné pre menšie zásielky, možnosť vyzdvihnutia aj cez víkend. Doručenie prostredníctvom Packety je možné pre zásielky do 5kg a do sumy 700 EUR s DPH (kvôli možnosti poistenia balíkov).  Cena za doručenie tovaru prostredníctvom služby Packeta je zdarma pri objednávkach nad sumu 40 EUR s DPH.

Platba

Dobierka

Pri nákupe tovaru zaplatíte kúpnu cenu v hotovosti dodávateľovi alebo vodičovi kuriérskej spoločnosti.

Platba vopred prevodom na účet

Kúpnu cenu zaplatíte vopred prevodom na náš bankový účet (Československá obchodná banka, a.s.) na základe údajov z potvrdzovacieho emailu objednávky, ktorý dostanete po odoslaní objednávky. Pre urýchlenie odoslania objednávky nám môžete zaslať potvrdenie o úhrade na e-mailovú adresu obchod@itcomplet.sk. V opačnom prípade je objednávka odoslaná až po pripísaní úhrady na náš účet.

Platobná brána - ComGate

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.


Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267