Nový iPhone 13 Pro a 13 Pro Max – 1 TB pamäte je realitou!

Vývojári Apple sa pochlapili a prvýkrát v dejinách použili v rámci smartfónu pamäť s veľkosťou až 1 TB. Pýšiť sa ňou môže nový iPhone 13 Pro a 13 Pro Max vo svojej vrcholnej konfigurácii. To však nie je jediná zmena, ktorou tieto novinky potešia.

Plynulý 120 Hz displej

Navonok veľké dizajnové zmeny voči iPhone 12 Pro a 12 Pro Max neuvidíte. Jednou z najväčších je užší výrez obrazovky, ktorý sa zmenšil o približne 20 %. Vďaka tomu je plocha displeja o niečo lepšie využiteľná.  

Novinkou je však 120 Hz displej, ktorý je určený výhradne pre verzie 13 Pro a 13 Pro Max. Ten poteší ultra-plynulými reakciami a schopnosťou veľmi rýchlo meniť obraz. Pri práci s telefónom tak máte pocit ešte promptnejšieho fungovania.

Malé zmeny vo fotoaparátoch

Fotoaparáty iPhone 13 Pro a 13 Pro Max majú 12 Mpx, rovnako ako v prípade predchodcu. Taktiež disponujú teleobjektívom a senzorom LiDAR. Novinkou je však špeciálny skener, ktorý zlepšuje auto-focus a prispieva tak k lepším fotkám v zhoršených svetelných podmienkach.

Malé zmeny nastali aj v softvéri. Vďaka tomu dokážu foťáky fungovať o niečo lepšie ako v prípade iPhone 12 Pro.

iPhone 13 Pro

Viac výkonu, viac batérie

Neoddeliteľnou súčasťou každej novej generácie iPhone je vyšší výkon. O ten sa v prípade modelov 13 Pro a 13 Pro Max stará čip A15 Bionic. Výkonné procesory majú vo zvyku viac „žrať“ baterku, avšak o ňu sa báť nemusíte. Jej kapacita sa v porovnaní s iPhone 12 značne zväčšila. Jeden príklad za všetky – pri pozeraní videa vám telefón vydrží až o 2 hodiny dlhšie. A to už je slušný progres.

iPhone 13 Pro

Farby a ceny

iPhone 13 Pro a 13 Pro Max je dostupný v 4 jedinečných farbách – šedej, svetlomodrej, zlatej a striebornej. Najlacnejšou alternatívou v ponuke je iPhone 13 Pro s pamäťou 128 GB, ktorý kúpite už za 1149 eur. Pokiaľ túžite po samotnom vrchole ponuky, siahnuť musíte po iPhone 13 Pro Max s 1 TB pamäťou. Ten vás vyjde na 1829 €.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie