Prečo si kúpiť repasovaný notebook, počítač?

Ceny dobrých nových počítačov sú dnes priam astronomické. Nebavíme sa teraz o low-end triede, kde za prijateľnú cenovku dostanete v peknom šasi zabalené zastarané komponenty, ktoré už po roku nestíhajú a počítač vám štartuje pol hodiny. Hovoríme o štandardných počítačoch, na ktorých, okrem prezerania sociálnych sietí a filmov, dokážete aj spracovať grafiku, editovať video, prípadne plnohodnotne pracovať.

Pre mnoho ľudí je riešením kúpa počítača z druhej ruky. Je to lacnejšie, no riskantné. Každý chce predať, ideálne čo najvýhodnejšie a preto mnoho neserióznych predajcov zamlčí prípadné problémy predávaného stroja a vy až doma zistíte, že do kúpeného PC musíte investovať ďalšie peniaze. Existuje však šikovná pomoc – repasované notebooky od spoľahlivého predajcu.

Garantovaná kvalita z business prostredia

V Itcomplet ponúkame spoľahlivé, rýchle a výkonné repasované počítače, notebooky aj monitory za zlomok ich niekdajšej ceny. Ide pritom vždy o plne funkčné stroje s 2 ročnou zárukou, nainštalovaným operačným systémom a komplexným softvérovým vybavením. Navyše, dávame si veľmi záležať, aby sme v ponuke mali iba počítače v nadštandardnom biznis vyhotovení, s kvalitným spracovaním a výdržou. Neponúkame používané lacné, plastové zariadenia. Každý kus, ktorý nájdete u nás v ponuke, prešiel viacfázovým testovaním u našich technikov.

Nami predávané repasované zariadenia nepochádzajú z bazárov, ani od súkromných predajcov. Sú to počítače, ktoré boli využívané v kanceláriách nadnárodných korporácií, najmä z bankového sektora. Boli určené predovšetkým na prácu krátkodobého charakteru (neboli dlhodobo zaťažované), ale po prijatí sme samozrejme každý notebook i tak dôkladne obnovili.

Zákazníkom ponúkame stroje z tzv. business class. Teda počítače určené pre korporátny segment. Majú väčšinou strohý dizajn, no sú vyrobené z odolnejších materiálov, s dôrazom na vyššiu kvalitu a výdrž. Zameriavame sa iba na overené značky, u ktorých je garantovaná kvalita. Predávame zariadenia od spoločností HP, Dell, Lenovo, Samsung, Acer a ďalších renomovaných výrobcov. Nechceme predávať „no name“ stroje, za ktoré by sme sa nezaručili.

Výhody kúpy repasovaného zariadenia

Všetky repasované počítače, ale aj notebooky a monitory v Itcomplet máme rozdelené  do 4 kozmetických tried, podľa toho v akom sú stave. Pri triede Platinum si môžete byť istý, že ide o produkt, ktorý je v stave nového kusu, trieda Bronze znamená, že za skvelú cenu dostanete stroj, kde už budete musieť strpieť nejaký ten kompromis. Každý si teda u nás vyberie také zariadenie, aké mu vyhovuje.

Výhody repasovaných zariadení oproti klasickej bazárovej kúpe je hneď niekoľko:

  • Kvalita
  • Cena
  • Funkčnosť
  • Záruka

Jednoducho, v Itcomplet dostanete garanciu toho, že si kupujete fungujúci, vyčistený, spoľahlivý stroj, ktorý vám bude ešte dlho slúžiť. Na každý tovar dávame záruku 2 roky a pokiaľ využijete internetovú objednávku, samozrejme platí aj možnosť zariadenie do 14 dní vrátiť. Pozrite si našu ponuku a určite si z nej vyberiete. Ak nie, radi vám s výberom pomôžeme.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie