Doprava a platba

Doprava

Osobný odber na predajni v Námestove

Osobný odber Vašej objednávky je možný na našej predajni v Námestove (Autobusová stanica, OC Maja, 2. poschodie) počas pracovných dní v čase 8:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00. Objednávka bude pripravená o odberu do 24-48 hodín od vytvorenia objednávky. O tejto skutočnosti budete informovaný e-mailom, SMS správou, alebo telefonicky našim pracovníkom. Pri osobnom odbere je možné tovar zaplatiť pri prevzatí v hotovosti alebo platobnou kartou. Samozrejme je možné tovar zaplatiť aj vopred prevodom na účet.

Kuriér DPD na adresu

Doručenie na vašu dodaciu adresu je do 2-3 dní od vytvorenia objednávky. O doručovaní tovaru Vám príde informačná sms správa na Vami uvedené tel. číslo z objednávky. Doručenie tovaru je realizované počas pracovných dní v čase 8-18 hod. Doprava je hradená zákazníkom. Zaplatiť za tovar a dopravu je možné dobierkou, alebo prevodom vopred na účet. Cena za doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra je zdarma.

Platba

Dobierka

Pri nákupe tovaru zaplatíte kúpnu cenu v hotovosti dodávateľovi alebo vodičovi kuriérskej spoločnosti.

Platba vopred prevodom na účet

Kúpnu cenu zaplatíte vopred prevodom na náš bankový účet (Slovenská sporiteľňa, a. s.) na základe údajov z potvrdzovacieho emailu objednávky, ktorý dostanete po odoslaní objednávky. Pre urýchlenie odoslania objednávky nám môžete zaslať potvrdenie o úhrade na e-mailovú adresu obchod@itcomplet.sk. V opačnom prípade je objednávka odoslaná až po pripísaní úhrady na náš účet.